Happy handicap uvádí

 
  • Slavnostní zahájení
  • Partnerská spolupráce

bude upřesněno

Zobrazit na mapě
18. 01. 14:00

Přijďte strávit pestré a zajímavé odpoledne v prostoru KD Pekla. Jsou pro vás připravena různá představení a divadla nejen pro děti, malování na obličej a workshopy. Podpořte dobrou myšlenku s cílem představit možnosti pro integraci lidí se speciálními potřebami.

Výstavy: Tomáš Rusňák (fotky), Jan Sedláček (obrazy) Prezentace: Občanské sdružení Ty a Já, Motýl, Vlaštovka, Happy Handicap, Speciální škola:

Workshopy: Klub Vlaštovka – výtvarná dílna – výroba hvězd z čajových sáčků Aktiv Fyzio (Zuzka) Edita Gollová – Body painting a face painting Happy Handicap - Dramaticko-taneční dílna Divadlo Jabada Praha – Loutkařská dílna Občanské sdružení Ty a Já – Dílna korálky a drátky – výroba dekorace z drátů a korálků, ukázka plstění, výroba náušnic

Vystoupení: Happy Handicap: Detektivka, Mažoretky, Srdce pro zvon, Čiky čaky Nombeko – plzeňské bubenické trio Vystoupení ZŠ Speciální škola: Pásmo O Plzni, Bubny, Starci na chmelu Divadlo Jabada z Prahy : „O Slepičce a Kohoutkovi“ (pohádka) Motýl o.s.

O autorech

Dora Plzeň

Dobrovolnická regionální agentura DoRA se zabývá náborem, školením a koordinováním dobrovolníků, kteří svou činnost mohou vykonávat v sociální, kulturní, zdravotnické či sportovní oblasti, ve školách a státní správě.

Plzeň 2015 Evropské hlavní město kultury

 

Plzeň 2015 je hrdým partnerem tohoto projektu.

Související akce