Velká puntíkatá tančírna aneb puntík sem, puntík tam

 
  • Hudba
  • Slavnostní zahájení
  • Partnerská spolupráce

Měšťanská beseda

Zobrazit na mapě
17. 01. 19:30

Veselá a originální tančírna pro každého, kdo se chce připojit k oslavám zahájení projektu Plzeň 2015 - Evropské hlavní město kultury! Vstupte do nečekaného světa obrazů, hudby, tance a překvapení! Večer pro všechny, kdo mají rádi swing, radost až do rána, tanec, saxofony, trombony, trumpety, no prostě vše, co jde spojit se slovy jazzband, big band, tančírna, gala večer, atakdále atakdále. Měšťanská beseda ožije v každém koutu!

POZOR! POZOR! POZOR! Dámy a pánové! Puntíky jsou výzva! Je čas si pořídit šatečky, botičky, kravaty, klobouky, saka a cokoliv jiného, hlavně aby „puntík“.

V programu vystoupí Zatrestband, The Fireballs, Divadlo T.E.J.P. a DJ's Zdeněk Raboch a Marcel Špicar. Odstartujte Plzeň 2015 tancem a radostí!

Velká Puntíkatá tančírna se koná v rámci Slavnostního otevření města Plzně - Evropského hlavního města kultury 2015.


Vstupenky:

► přes Měšťanskou besedu

► přes Plzeňskou vstupenku

O autorech

Měšťanská beseda

Překrásná secesní budova Měšťanské besedy je už více než 100 let srdcem plzeňské kultury. V posledních letech se v prostorách Besedy odehrává více než 2000 akcí ročně. Přibyla mimo jiné divadelní a filmová představení, festivaly, konference, pravidelné akce pro děti, přednášky a školení i studentské promoce. Celková kapacita všech sálů a prostor je až 1000 osob. 

Související akce