Finálový večer již 23. ročníku prestižních Hudebních cen Žebřík! Jako každý rok bude předáno celkem 30 cen nejlepším českým či slovenským hudebníkům i filmovým osobnostem na základě dvouměsíčního hlasování hudebních fanoušků.

Koncertně vystoupí Richard Müller, Aneta Langerová, Ondřej Brzobohatý, Vypsaná Fixa, Inekafe, DJ Friky, MACEO a další. Šestihodinovou show moderují Tomáš Hanák a Bára Poláková. Po skončení oficiální části pokračuje after party s hvězdami Žebříku až do ranních hodin.

Organizátorem ankety i jejího slavnostního vyhlášení je magazín iREPORT, ve spolupráci se společností Plzeň 2015.  Žebřík bude současně první velkou akcí nové kulturní éry bývalého Depa dopravních podniků města Plzně. "Tento krásný industriální areál přímo vyzývá k pořádání koncertů a výstav. Budujeme zde zázemí pro program a diváky nejen pro rok 2015, ale s vizí do budoucna. Jsme rádi, že tak prestižní a pro Plzeň již tradiční akce jako je Žebřík, se odehraje právě tady, a doufáme, že nejen v letošním ročníku," uzavírá programový ředitel Plzně 2015 Jiří Sulženko.

„Jsme rádi, že se Žebřík konečně vrací do centra Plzně! Vyhlášení nadcházejícího ročníku bude z hlediska programu a místa konání nejatraktivnější i nejnákladnější v historii. Ceníme si například zájmu Richarda Mullera, který přijede s celou kapelou z Bratislavy do Plzně na jediný koncert v tomto období, těšíme se na představení výtečného nového alba Anety Langerové i na jedinou západočeskou zastávku punkrockerů Inekafe na jejich evropském tour,” dodává ředitel cen Žebřík Jarda Hudec

Předprodej již probíhá v Plzeňské vstupence i na dalších obvyklých místech:

Vstupné 390 Kč, VIP pass 990 Kč

VIP pack pro dva – limitovaná edice jen za 1.680 Kč
2x vstup na slavnostní večer s přístupem na balkón a VIP lounge
Bezplatná konzumace ve VIP zóně s účinkujícími umělci (pivo, víno, nealko)
2x vstup na oficiální after party s hvězdami Žebříku
Parkování v areálu
Oproti běžné ceně ušetříte 290 Kč.

www.anketazebrik.cz

https://www.facebook.com/anketazebrik