Čojč MAGNET

 
  • Divadlo
  • Partnerská spolupráce
21. 04. 19:00 - 22. 04. 13:00

Čojč MAGNET je velký divadelní experiment. Pět česko-německých divadelních projektů se setká na scéně Plzně 2015. 10 uměleckých vedoucí spolu s 90 kreativními mladými lidmi vytvoří jedno společné představení. Každý z pětice projektů přinese plné kufry divadelních scén, obrazů, písní nebo choreografií. Ačkoliv přinesou různá témata dneška, společné se budou ptát: Které přitažlivé síly na nás působí? Jakými přitažlivými silami naší společnosti se rádi necháme unést, které jsou pro nás pohodlné, vůči čemu se vyhraňujeme a co nás odpuzuje?

Projekty společně rozhodnou o formátu vystoupení, přesto je jedno již jasné: Diváci nebudou čekat v koutě, jako odstavené autobusy Depa. Jedinečná tvůrčí atmosféra je vtáhne přímo do děje, zchoreografuje cestu návštěvníků halou skrze svět vytvořený Čojčem. Jde o vzájemnou výměnu, poznání a souhru. Necháme se překvapit, jaké siločáry proudí mezi diváky a performery!

Kulturní síť Čojč má za více než desetiletou divadelní práci na svém kontě desítky úspěšných divadelních projektů. Je držitelem prestižního ocenění Bürgerkulturpreis 2012 a tvůrcem pokrokové metodiky pro divadelní práci s česko-německou mládeží. Čojč svou činností posouvá hranice divadelních možností. Přijďte zakusit Čojč na vlastní kůži! Web: www.cojc.euhttp://cojc.eu/122-cojc-magnet Čojč MAGNET (festivalový program)

Projekt spolufinancuje Evropská unie z Operačního programu přeshraniční spolupráce Česká republika - Svobodný stát Bavorsko. Evropský fond pro regionální rozvoj: Investice do Vaší budoucnosti.

Představení se koná 21.4. v 19.00 a 22.4. v 11.00.

Foto / video

O autorech

Čojč

Cojc gGmbH je inciativa financovaná z evropských fondů Interreg IVa Efre Cíl3 (EU-Gemeinschaftsinitiative) v kooperaci s Fonds Soziokultur, Bayerischen Jugendring, Česko-německým fondem budoucnosti a Bezirk Oberpfalz, partnerem projektu je Plzeň – Evropské hlavní město kultury 2015.

Související akce