Buďte součástí Živé hospody

19.12.

Vážení provozovatelé hospod, restaurací, barů a klubů,

jak víte, v roce 2015 budeme Evropským hlavním městem kultury. Čeká nás významný nárůst počtu návštěvníků, od nás i ze zahraničí. Byli bychom rádi, aby odjížděli s dobrým pocitem a hezkými zážitky. Proto jsme se vedle již naplánovaných kulturních akcí rozhodli spustit akci ŽIVÁ HOSPODA. Cílem akce je, aby po většinu dní v týdnu našel návštěvník v centrální části Plzně alespoň jeden podnik s živým hudebním programem zdarma. Plzeňské hospody jsou pojem, většina návštěvníků bude chtít jejich atmosféru nasát a živé hraní jim zážitek zpestří.

Dovolujeme si Vás tímto vyzvat k účasti na této akci. Co účastí získáte?

Publicitu – budeme sestavovat měsíční program, který budeme zveřejňovat na webu, sociálních sítích, v Plzeňském deníku a v dalších kanálech. Letáky s programem budeme distribuovat hostům v hotelích, v regionální síti v celém Plzeňském kraji i ve městě. Informovat budeme na obrazovkách našeho Meeting Pointu. V daném dni budeme domácí i zahraniční návštěvníky směrovat právě do Vašeho zařízení.

Finanční příspěvek – každý večer podpoříme částkou 2.000 Kč na úhradu honorářů účinkujících

Volba účinkujících i celá organizace bude zcela na Vás, ale jsme připraveni Vám případně pomoci radou či typem na interprety. Nemáme žádné preference žánru ani typu zařízení. Z názvu i celkové koncepce je ale jasné, že v tomto případě nejde o podporu standartních koncertů.

Finanční příspěvek a publicitu chceme rozdělit co nejtransparetněji a nejrovnoměrněji, zároveň Vás chceme motivovat, abyste obsazovali i méně vytížená data. Proto platí následující pravidla:

  1. Na každý den poskytneme jen jeden příspěvek jednomu podniku, který se přihlásí jako první.
  2. V první fázi obsazujeme data v prvním pololetí 2015 – od 19.ledna 2015 do 30.června 2015
  3. Každý, kdo se do akce chce zapojit,  pošle e-mail nejpozději do 5.ledna 2015 na adresu krokodyl@plzen2015.cz. Zde uvede název restauračního zařízení, základní informace o něm (typ zařízení, kapacita, zda vaříte apod.) Zároveň uvede prvních deset termínu, o které má v roce 2015 zájem. Prozatím nemusí vyplňovat konkrétní interprety.
  4. Termín bude přidělen prvnímu zájemci, který o něj projeví zájem. Následně budou všichni informováni, kolik termínů jim bylo přiděleno a umožněno vybrat si do počtu deseti další termíny.
  5. Po tomto prvním kole budou opět všem nabídnuty zbylé termíny k dokrytí.
  6. Takto se bude postupovat, dokud nebudou naplněny všechny termíny.
  7. Následně bude s každým provozovatelem uzavřena jednoduchá smlouva. Podmínkou pro vyplacení příspěvku bude včasné dodání informací o koncertu (do 10.dne předchozího měsíce) a dodání jednoduchého reportu o akci (fotka plus 2-3 věty, obojí e-mailem)

 

Pro nejrychlejší zde máme ještě speciální nabídku účinkujících. Ve Vlaku za kulturou, který jezdí z Regensburgu do Plzně každou sobotu a neděli budou vystupovat kapely, které projevily zájem zahrát si po příjezdu i v Plzni. Nespornou výhodou je fakt, že taková kapela svému vystoupení sama udělá promo přímo u cestujících do vlaku, mířících do Plzně. Na tyto termíny neposkytujeme finanční podporu. Vystoupení kapely Vás bude stát 100 EURO plus večeři pro účinkující. Kapely se ozvučí samy.

Zde je nabídka:

 

So., 25.01.2015  - Äl spuid auf´s Blues Quartett  │  Good rockin´Blues

Sa., 31.01.2015 - Mademoiselle Manouche & her swinging Reinhardts  │  Jazz-Standards

 So., 01.02.2015 - SpuimaNovas Trio │ bavarian dancefloor

Sa., 21.02.2015 - Barthel & Kalley  │  Orientalfolkbluesrock

 So., 01.03.2015 - Kubus M.  │  Rocksongs

Sa., 07.03.2015 - Munich Jazz Agents │  Jazz

Sa., 21.03.2015 - Ruam  │  Rockkabarett

So., 22.03.2015 - Rottenberry  │  Country Swingin`Folk

Sa., 28.03.2015 - Trio Mio  │  Coverband

Veškeré případné dotazy směřujte na e-mail krokodyl@plzen2015.cz.