Dvacetiprocentní sleva na Plzeňskou kartu i poloviční sleva na druhou výstavu

11.12.

Držitelé Plzeňské karty mají nově dvacetiprocentní slevu na kulturní akce Plzně 2015. Slevy se ale dočkají také zájemci o Trnkovy nebo Sutnarovy výstavy. 

„Jsem rád, že můžeme potěšit všechny Plzeňany 20% slevou na kulturní akce Plzně 2015 pro držitele Plzeňské karty. Evropské hlavní město kultury nabídne několik set akcí v průběhu celého roku, zvýhodněné vstupy jistě potěší a namotivují k opakovaným návštěvám nejen kulturní fanoušky,“ uvedl primátor města Plzně Martin Zrzavecký.

 „Nabídka vstupuje v platnost okamžitě, nákupům zlevněných vstupenek na kulturní akce roku 2015 pod stromeček tedy Plzeňanům nic nebrání. V prodeji jsou už dvě novocirkusová představení artisty Davida Dimitriho a francouzského souboru Trottola, špičkové taneční vystoupení Les Slovaks v Novém divadle nebo výtvarně-divadelní představení Aladin v režii Matěje Formana,“ doplňuje ředitel marketingu projektu Plzeň - Evropské hlavní město kultury 2015 Radek Auer.

Podmínky uznání slevy jsou následující:

  1. Slevy se nesčítají.
  2. Držitelé Plzeňské karty mají nárok plošně na 20% slevu na tu část programu, která je přímo organizována společností Plzeň 2015, o.p.s., popř. kde je to projednáno s programovými partnery (např. hlavní výstavy, sezóna nového cirkusu, koncert Lynyrd Skynyrd a řada dalších). Tyto lístky lze nakupovat pouze přes systém Plzeňská vstupenka. Na jednu kartu lze koupit jeden lístek na každou akci. Uplatňovatelé slevy mohou být vyzváni k prokázání nároku, tedy k předložení Plzeňské karty, a to jak při nákupu, tak při vstupu na akci.
  3. Vstupenky se slevou na Plzeňskou kartu lze nakupovat na všech prodejních místech, kde je prodejní systém Plzeňská vstupenka, po 1. 1. 2015 to bude možné i online na www.plzenskavstupenka.cz.
  4. Skupinové slevy - při nákupu více než 20 lístku sleva 15%, při nákupu nad 100 lístků je sleva 25%. Sleva je poskytnuta pouze při nákupu minimálně den předem, poskytována je pouze na vyžádání hlavní pokladnou organizátora (Meeting Point). Lístky je možné zasílat i poštou, případně budou připraveny při platbě předem na dohodnuté jméno u vstupu na akce.
  5. Dětské, studentské, seniorské, ZTP vstupné, (do 15ti let a od 65 let) – 50% běžné ceny vstupenky do vyčerpání kapacity. Uplatňovatele slevy mohou být vyzváni k prokázání nároku, tedy k předložení průkazu či prokázání věku.
  6. ZTP/P sleva 50% + doprovod zdarma do vyčerpání kapacity.

 

Mimo uvedené bonusy čekají na všechny návštěvníky akcí Evropského hlavního města kultury také věrnostní slevy, a sice:

  •        Se vstupenkou na jednu Trnkovu výstavu vstup na druhou za 50 %: týká se Ateliéru Jiřího Trnky a Zahrady 2
  •        Se vstupenkou na jednu Sutnarovu výstavu vstup na další za 50 %: týká se plakátů v Galerii Ladislava Sutnara, Sutnarových Venuší v Galerii města Plzně a užité tvorby v Západočeském muzeu v Plzni

 

Kromě předprodejních míst Plzeňské vstupenky a sítě Eventim je možné vstupenky na akce Evropského hlavního města kultury 2015 kupovat v partnerské regionální Informační síti, seznam partnerů na www.plzen2015.cz/informacni-sit-v-regionu.