Evropské hlavní město kultury 2015 i u Vás doma! Otevřete si svou Plzeň

24.09.

Co nás v roce 2015 čeká a jak to zasáhne do běžného života Plzeňanů? Na jaké velké akce se můžete těšit? Na to a vše ostatní, co vás o projektu Plzeň 2015 napadne, se můžete zeptat v rámci akce, kterou jsme interně nazvali „Vysavač“. Kdo zná film či knihu „Smrt krásných srnců“, jistě pozná, proč jsme zvolili právě tento název.

  • Chcete se dozvědět, co je na programu Evropského hlavního města kultury?
  • Nevíte, co si pod pojmem EHMK představit?
  • Proč o titul Plzeň bojovala a co jí to přinese?
  • Nevíte, co se bude dít a jestli se Vás kulturní akce jako obyvatele města vůbec dotýkají?
  • Zajímáte se o projekt a chcete se dozvědět více? Nebo mu naopak nevěříte a rádi si poslechnete, co se za ním skrývá, a svůj názor případně změníte?

Dejte dohromady skupinu minimálně osmi lidí a objednejte si členy týmu Plzeň 2015, kteří vám vše dopodrobna vysvětlí. Jako bonus s sebou na setkání přineseme pár plechovek zlatavého moku – jednoho z hlavních atributů Plzně, lístky na Le Manège Carré Senart a další pozornosti. Plzeň totiž není pouze o pivu. A právě o tom se vás náš tým a program v roce 2015 bude snažit přesvědčit.

Jak na to?

  1. Pozvěte nejméně osm lidí, kteří si budou chtít otevřít Plzeň 2015!
  2. Navrhněte termín a místo setkání.
  3. Napište email na vysavac@plzen2015.cz a registrujte se do projektu. Při registraci je nutné uvést počet lidí ve skupině a její specifikaci (pracovní kolektiv, sousedé, spolužáci,…). Můžete připsat také témata, která byste chtěli probírat.
  4. Naši pracovníci vás kontaktují a v dohodnutém termínu k vám pošlou zástupce, kteří vám detailně projekt představí a budou odpovídat na vaše dotazy. Vyfoťte se s členy týmu a jako bonus od nich dostanete občerstvení a propagační materiály.
  5. Ohodnoťte návštěvu našeho týmu a těšte se na slavnostní zahájení v lednu 2015! Čekání vám zpestří program, který podporujeme či organizujeme již v roce 2014.

Akce „Plzeňáci, otevřete si Plzeň 2015“ trvá od 5. 9. do 2. 11. 2014. Členy týmu Plzně 2015 si budete moci pozvat zase od února 2015!

Ilustrační foto, zdroj: www.chatar-chalupar.cz/22568