Pošlete své děti na česko-německý příměstský tábor v DEPO2015

12.06.

Rádi byste, aby se vaše děti zdokonalily v němčině? Chcete, aby si zpestřily prázdniny? Pošlete je na česko-německý tábor, který se v srpnu odehraje v DEPO2015.

O co jde?
Výtvarný a řemeslný tábor s němčinou pro děti ve věku 8-12 let. Tábor je určen jak pro úplné začátečníky v němčině, tak i pro pokročilé. Děti se aktivně setkají s němčinou, využije se prostor kreativní zóny DEPO2015, který umožňuje různé aktivity. Cena za týden je 600 Kč (Příspěvek 600,- Kč pokrývá stravu; kvalifikovaný dozor, lektoři, jazyková animace, materiály jsou hrazeny z přeshraničního programu Cíl 3, Česká republika – Svobodný stát Bavorsko)

Program týdenního cyklu:
→ tvoření a řemeslo v dílně
→ recyklace & design
→ dílna animace
→ zahradničení v komunitní zahradě
→ jazyková animace a setkání s německými rodilými mluvčími
→ výlety do okolí (např. Plovárna)

Termíny:
10. – 14. 8. 2015
24. – 28. 8. 2015 - termín je obsazen

* Program probíhá každý den od 9 do 16 hodin (možnost příchodu už v 8.30 a odchod do 16.30) 
* Program zajistí tým českých vedoucích, zkušený v česko-německé jazykové animaci, s podporou českých a německých lektorů: KUNSTbeTRIEB Cham, Kulturwerkstatt Kalmreuth Weiden/Kunstbau Weiden a umělecká škola Animánie z Plzně, která se specializuje na animované filmy. Přihlášky Vašich dětí nám zasílejte prosím elektronicky na adresu intern.wedl@plzen2015.cz (Alexandra Wedl, koordinátorka česko-německé přeshraniční spolupráce)

► Stáhněte si přihlášku zde.

Spolufinancováno Evropskou unií z dotačního přeshraničního programu Cíl 3, Česká republika – Svobodný stát Bavorsko