Program Plzně 2015 je připraven

06.10.

S radostí oznamujeme, že program pro rok 2015, kdy se Plzeň stane Evropským hlavním městem kultury, je již připraven. Ve spolupráci s našimi partnery jsme pro vás nachystali několik set kulturních projektů, které vás v Plzni budou provázet a bavit po celý rok 2015. Každý Plzeňák i návštěvník si nepochybně přijde na své.

A protože programové i marketingové kapacity jsou již plně využity, uzavíráme příjem nových projektových záměrů do programu Plzeň – Evropské hlavní město kultury 2015.

Pokud však máte zajímavý nápad či projekt, s nímž byste se rádi stali součástí projektu Plzeň – Evropské hlavní město kultury 2015, stále nabízíme několik možností, jak na to.

Plzeňští hudební pořadatelé se mohou přihlásit do probíhající výzvy na Klubovou noc II, kde je stále otevřena výzva na předkládání nových projektů. Bližší informace lze získat zde.

Pokud máte zajímavý nápad, projekt, či podnikatelský záměr, právě pro Vás jsme připravili platformu Everfund. Everfund Vám pomůže záměr komunikovat a šířit, najít zdroje pro jeho realizaci a potenciální sponzory. 

Pořadatelům koncertů, menších výstav a dalších kulturních akcí můžeme nabídnout prostory v nově vznikajícím kulturním centru DEPO v Cukrovarské ulici. Pro bližší informace o možnostech využití DEPA kontaktujte Annu Gaierovou, asistentku programového ředitele na gaierova@plzen2015.cz .

Meeting point Plzeň 2015, který začátkem září vyrostl na nám. Republiky, můžete využít pro pořádání prezentací, debat či přednášek. Pokud vás tato možnost zaujala, obraťte se na Jáchyma Klimka, brand managera na klimkoj@plzen2015.cz.

Pro pořadatele koncertů, plesů, divadel a seminářů i nadále nabízíme pronájem prostor v KD Peklo. Více informací o KD Peklo a možnostech jeho využití vám sdělí Václava Sporková, ředitelka KD Peklo sporkova@plzen2015.cz