Zapojte se do projektu Živá hospoda na druhé pololetí roku 2015

05.05.

Vážení provozovatelé hospod, restaurací, barů a klubů,

jak víte, Plzeň je Evropským hlavním městem kultury. Je zde významný nárůst počtu návštěvníků z ČR i ze zahraničí. Přejeme si , aby od nás odjížděli s dobrým pocitem a hezkými zážitky.

Na konci ledna letošního roku byl spuštěn projekt ŽIVÁ HOSPODA. Jeho cílem je, aby každý den v týdnu našel návštěvník v centrální části Plzně alespoň jeden podnik s živým hudebním programem zdarma. Plzeňské hospody jsou pojem, většina návštěvníků bude chtít jejich atmosféru nasát a živé hraní jim zážitek zpestří.

Dovolujeme si Vás tímto vyzvat k účasti na druhém pololetí akce ŽIVÁ HOSPODA.

  • Co účastí v projektu získáte?

Publicitu – sestavujeme měsíční program, který zveřejňujeme na webu, sociálních sítích, v Plzeňském deníku a v dalších kanálech. Letáky s měsíčním programem, kde je i program Živé hospody se distribuují hostům v hotelích, v regionální síti v celém Plzeňském kraji i ve městě. Informovace jsou k dispozici take i na obrazovkách našeho Meeting Pointu a dalších místech.

Finanční příspěvek – každý večer podpoříme částkou 2.000 Kč na úhradu honorářů účinkujících

Volba účinkujících i celá organizace je zcela na Vás, ale jsme připraveni Vám případně pomoci radou či tipem na interprety. Nemáme žádné preference žánru ani typu zařízení. Z názvu i celkové koncepce je ale jasné, že v tomto případě nejde o podporu standartních koncertů.

Finanční příspěvek a publicitu chceme rozdělit co nejtransparetněji a nejrovnoměrněji, zároveň Vás chceme motivovat, abyste obsazovali i méně vytížená data. Proto platí následující pravidla:

  1. Na každý den poskytneme jen jeden příspěvek jednomu podniku, který po dohodě získá příslušný termín.
  2. Aktuálně vyhlašujeme data pro druhé pololetí 2015 – od 1. července 2015 do 31. prosince 2015
  3. Každý, kdo se do akce chce zapojit,  pošle e-mail v rozmezí  4.5.2014, 14.00 - 10.5 2015, 18.00 na adresu zivahospoda@plzen2015.cz. Zde uvede název restauračního zařízení, základní informace o něm (typ zařízení, kapacita, zda vaříte apod.) Zároveň uvede 20 termínů, o které má v druhé půlce roku 2015 zájem. Nemusí vyplňovat konkrétní interprety.
  4. Termín bude přidělen na základě rovnoměrného rozložení , v krajním případě bude rozhodovat los. Následně budou všichni informováni, kolik termínů jim bylo přiděleno a umožněno vybrat si případné další termíny dle celkového počtu přihlášených zařízení.
  5. Po tomto prvním kole budou opět všem nabídnuty zbylé termíny k dokrytí.
  6. Takto se bude postupovat, dokud nebudou naplněny všechny termíny.
  7. V následujím kalendářním měsící po akci bude s každým provozovatelem uzavřena písemná smlouva. Podmínkou pro vyplacení příspěvku bude včasné dodání informací o koncertu a vyplnění jednoduchého dotazníku společně s fotkami z koncertů. Vše opět na email zivahospoda@plzen2015.cz
  8. Seznam interpretů je třeba vždy odeslat do 25. předcházejícího měsíce, aby bylo možné akci zapracovat do programů a přehledů (to platí i u červencových termínů, které je nutné poslat do 25.5. opět na email zivahospoda@plzen2015.cz )
  9. Do vlastních programů a propagačních letáků je třeba vždy uvést, že se jedná  o koncert pořádaný v rámci projektu Živá hospoda Plzeň 2015. Na vyžádání jsou k dispozici také grafická loga v různých formátech a samozřejmě propagační materiály (letáky a programy)

 

Veškeré případné dotazy směřujte na e-mail zivahospoda@plzen2015.cz nebo volejte 776569425 (J.Hofreitr).

Copa, dypa, depa v květnu? Podívejte se, kam vyrazit tento měsíc.