wo—co husovka // Coworking DEPO2015

Tvůrčí lidé netvoří práci sami, ale často na základě spolupráce, proto Plzeň 2015 otevřela sdílený pracovní prostor pro setkávání. 

Úspěšný projekt wo—co husovka se v roce 2016 přesunul do depa, kde funguje pod hlavičkou Coworking DEPO2015

Více informací najdete také na Facebooku: https://www.facebook.com/coworking.plzen/

 

Původní projekt:

Coworking  wo—co husovka je místo kde můžeš pohodlně pracovat, uspořádat si workshop, diskuzi, domluvit si schůzky, propojit se s lidmi z jiných odvětví nebo se občerstvit na help-yourself baru..

Ve wo—co se konají jak akce otevřené všem // prezentace zajímavých projektů Everfund Offline / setkání UX Monday Plzeň / dny otevřených dveří wo-co husovka každé pondělí v měsíci od 16:30-18:30 / workshopy inspirativních lidí //,  tak akce pro členy wo—co.

Jako člen wo-co máš za 500 Kč měsíčně k dispozici kdykoliv přístupné prostory, či možnost uspořádat si svůj workshop nebo přednášku. Společné tříchodové večeře spojené se třemi konzultacemi vlastních projektů je jedna z  dalších možností, kde načerpat nápady nebo lidi pro spolupráci.

wo—co i jeho aktivity jsou stále ve vývinu! Pokud máš tip na člověka, který by ti pomohl posunout tvůj projekt dál a byl inspirací i pro ostatní, neváhej, doporuč a my zvážíme jeho pozvání do Plzně.

wo—co husovka / Plzeň 2015 je místo pro setkávání a podporu inspirativních tvůrčích nápadů, které mohou přejít ve vlastní podnikání.  Do doby než se otevřou brány kulturní fabriky DEPO Cukrovarská a první kreativní inkubátor v ČR se budeme potkávat na Husově náměstí 9 ve třetím patře!


Pokud se chceš stát členem wo-co, napiš nám na mixovam@plzen2015.cz, nebo zavolej na 601 375 094.

Pokud tě jen zajímají pořádané akce pro všechny, sleduj náš Facebook či Google+.

Foto / video

Co je to coworking?

Sdílení pracovního prostoru - tak by se dal jednoduše přeložit termín coworking. Koncem osmdesátých let začal vznikat ve světě, do České republiky se dostal v roce 2009. Nezávislí profesionálové, ale i další zájemci si  vlastně pronajímají společnou kancelář, kde mohou pracovat na svých projektech, ale také s ostatním tvořit další a navazovat pracovní kontakty. V coworkingu najdete vše, co v běžné kanceláři - stoly, židle, připojení k internetu nebo třeba tiskárnu. Mnoho uživatelů dává coworkingu přednost před svou domácí kanceláří z toho důvodu, že zde často narazí na kreativní profesionály z různých oborů. Více si o coworkingu můžete přečíst například zde.